Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Başvuru İletişim

Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane Başvuru İletişim numarası ile TV'nin en çok izlenen programlarından birine katılabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Hergün farklı konular ile karşımıza çıkan Zahide Yetiş'in programına sayfamızdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.
zahide yetis iletisim numarasi

Zahide Yetiş programı yayınlandığı ilk günden beri kişilerce ilgiyle seyredilmektedir Zahide Yetiş 7 Temmuz 1979 tarihinde Avusturya doğmuştur. Mutfak bahane programı ATV’de yayınlanmaktır. Program hafta içi her gün yayın yapmaktadır. Programın son derece teknolojik iletişim olanaklarına sahip alt yapısı bulunmaktadır. Telefon numarasını arayarak sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz. Zahide Yetiş Show TV platformunda yayınlanan programlardan birisidir. Zahide Yetiş İle mutfak bahane başvuru iletişim numarasından kolayca arayarak ulaşabilirsiniz

Zahide Yetiş programında farklı alanlarda uzman doktorlar konuk olarak çağrılarak izleyicilere sağlık alanında bilgilendirici bilgiler verilmektedir. Telefon hattı üzerinden yayına bağlanarak doktorlara sorular sorabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız gibi problemleriniz mevcutsa Zahide Yetiş sizlere programında en güncel sağlık bilgilerini doktorlar aracılığıyla vermektedir. Zahide Yetiş programlarında çalışan uzman iletişim personelleri izleyicileri hızlı bir şekilde canlı yayına bağlayarak, sorunsuz kaliteli ses içeriğiyle sizlere en profesyonel iletişim hizmetini sunmaktadırlar.

Zahide Yetiş İle mutfak bahane başvuru iletişim : 0212 471 96 96

Zahide Yetiş Telefon Numarası

Show TV kanalının gözbebeği durumunda olan Zahide Yetiş programı yayın hayatına izleyici kitlesini arttırarak devam etmektedir. Zahide Yetiş Lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. İzmir Özel Fatih Kolejinden mezun olmuştur. Üniversite hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Doktorum programıyla meşhur olup, ilgi odağı olmuştur. Zahide Yetiş telefon numarası üzerinden programa katılabilirsiniz.

Zahide Yetiş her programa farklı sağlık dalına mensup doktorları getirerek izleyicilerine farklı hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllardır sunuculuk yapan Zahide Yetiş sahne duruşuyla, izleyicilere hitap eden iletişim becerileriyle kalitesini ve farkını hissettiren bir program sunucusudur.

Zahide Yetiş telefon numarası: 0 212 471 96 96

Zahide Yetiş Mutfak Bahane Başvuru Formu

Zahide Yetiş Kanal D ,SHOW TV , ATV gibi birçok özel kanalda sunuculuk hizmeti vermiş bir kişidir. Mutfak bahane program hafta içi saat 14.00 ile 16.00 arasında yayın hizmeti vermektedir.  Programlarının başvuru formunda ad ve soyadı bilgileriniz istenmektedir. Bunları doğru bir şekilde forma kaydetmeniz gerekmektedir. Sürekli olarak kullandığınız e- posta ve cep telefonu numaranızı da forma girmeniz gerekmektedir. Ayrıca Zahide Yetiş başvuru formu üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Formda istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız ve ek olarak istenen belgeleri de forma eklemeniz gerekmektedir.

 Programın mail adresine e-posta adresiniz üzerinden atacağınız mesaj ile de başvuru yapabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de programa rahatlıkla başvuru yapılabilmektedir. Programa canlı yayın saatleri dışında da arayarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Show TV yayın medyasının olduğu platforma giderek doğrudan programa katılabilirsiniz. Zahide Yetiş kişilere birçok başvuru olanağı sunarak, kolaylıklar sağlamaktadır. Program tamamen kişilerin sağlık sorunlarına hitap edecek şekilde hazırlanmış, sağlık merkezli bir platform olarak günümüzde faaliyet göstermektedir.

Zahide Yetiş başvuru formu : https://www.kanald.com.tr/zahide-yetisle-gelin-gorun/zahide-yetisle-gelin-gorun-gelin-basvuru-formu

14 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?