Recep Tayyip Erdoğan İletişim Numarası

Recep Tayyip Erdoğan iletişim telefon numarası ile sizlerde yardım, destek isteyebilir ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Recep Tayyip Erdoğan iletişim numarası sayfamızda yer alan numaralar ile hemen ulaşabilirsiniz.
recep tayyip erdogan

Recep Tayyip Erdoğan iletişim numarası ile hızlıca ulaşabilir ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin başkanı siyaset dünyasında başarılarıyla adını altın harflerle yazdıran Recep Tayyip Erdoğan Türkiye siyasetinde önemli bir kişiliktir. Sayın başkan 26 Şubat tarihinde 1954 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1965 yılında Kasımpaşa’da ilk okulu bitirmiştir. Yıllar 1973 yılına gelindiğinde İstanbul İmam Hatip Lisesini bitirmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı aslen Karadeniz bölgesinin Rize ilindendir. Günümüz koşullarında Recep Tayyip Erdoğan iletişim numarası konusunda bilgi almak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Cumhurbaşkanının gelişmiş çağrı birimi sekreterleri diksiyonu düzgün, son derece etkili iletişim kurabilen kişilerden oluşmaktadır. Alanında uzman kişilerdir. Cumhurbaşkanı iletişim hattı sizlere her konuda yardımcı olmak amacıyla millete destek amaçlı açılmış bir iletişim ağıdır. Şikayetleriniz ve istekleriniz cumhurbaşkanı sekreterleri tarafından not edilerek, cumhurbaşkanı’na ulaştırılmaktadır.

Günümüz itibariyle çok sayıda vatandaş Cumhurbaşkanıyla iletişime geçmektedir. Bu noktada Cumhurbaşkanlığına ulaşmak için çok sayıda farklı seçeneğin karşımıza çıktığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Cumhurbaşkanlığı’na bağlı İletişim Başkanlığı vasıtasıyla da Cumhurbaşkanına duyurmayı istediklerinizi iletebilirsiniz. Yine İnternet ortamında CİMER vasıtasıyla da şikayet, istek ve önerilerinizi iletmeniz de mümkün olacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan iletişim numarası 0312 525 55 55 şeklindedir.

Cumhurbaşkanı Telefon Numarası

Cumhurbaşkanımız hayatının büyük bir bölümünü İstanbul’da geçirmiştir. Dönemin şartları gereğince diplomasını Eyüp bölgesindeki Eyüp Lisesinden almıştır. Recep Tayyip Erdoğan yüksek okul hayatını Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olarak tamamlamıştır.

Cumhurbaşkanı iletişim hattı samimi, içten tavırlı çağrı danışmanı sekreterleriyle ülkemizdeki en kaliteli telefon hizmetini sizlere sunmaktadır. Cumhurbaşkanı Erdoğan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir liderdir. Buna paralel olarak her geçen gün iletişim alt yapısını yenileyerek, modern dünyanın gereksinimlerine ayak uydurmaktadır.

Cumhurbaşkanı telefon numarası 0312 525 55 55 şeklinde vatandaşlarına iletişim vermektedir.

Cumhurbaşkanı Yardım İstiyorum!

Siyaset hayatına İBB başkanlığıyla başlamıştır. İBB başkanı olduğu zamanlar vermiş olduğu kaliteli belediyecilik anlayışıyla Haliç’in çamurlardan arındırarak temizlenmesi sağlamıştır. 1994 yılında İBB başkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan 2003 yılında Türkiye Cumhuriyeti başbakanlık koltuğuna oturmuş.

Her seçimde kendisini geliştirerek, güçlendiren 2018 yılında cumhurbaşkanı olarak seçilmiştir. Günümüz koşullarında ekonomik koşulların ağırlaşmasına paralel olarak yardım isteyenlerin sayısında ciddi oranda bir artış yaşanmıştır. Cumhurbaşkanı Yardım İstiyorum! Hattı üzerinden etkili bir şekilde yardım başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır.

Çok ciddi durumlarda Recep Tayyip Erdoğan bizzat kendisi iletişim numarasından vatandaşları aramaktadır. Cumhurbaşkanı etkili iletişim becerilerini son derece aktif olarak kullanarak, vatandaşlara samimi bir üslupla iletişim hizmeti vermektedir. Cumhurbaşkanı yardım istiyorum hizmetiyle ülkemizde birçok mağdur aileye, durumu olmayan birçok haneye yardımlar götürülmüştür. Cumhurbaşkanı mağdur olan ailelerle hem kendisi hem üst düzey kurmayları bizzat ailelerle ilgilenerek, tüm mağduriyetleri gidermektedir.

Cumhurbaşkanı iletişim numarası 0312 525 55 adlı numaradan ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

8 Ocak 2022 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • Ahmet al***

    Bir engelli olarak SAYIN CUMHUR BAŞKANIM dan 1999 model opel astra istiyorum vardı arabam bazı nedenlerden dolayı sattım şimdi ise hiçbiryere gidecek gücüm kalmadı evde hapis gibiyim allah rızası için SAYIN CUMHUR BAŞKANIM ben bır engelli olarak ortada hiçkimse yokken ben ve ailem AKP nin kedimi kurucularıdan biriyim ve herzamanda yanınızdayım ama bir engelli otomobil istiyorum saygılarıla en çok sevdigim biri var İPRAHİM KALIN SAYGILRIMLA

  • Hasret or**

    Eşimden ayrıldım kirada yaşıyorum hasta olduğum için çalışamıyorum yardım için başvurmak istedim önce allahtan sonra sizden yardım istiyorum kulağımda tümör çıkmış beynime zarar vermeden beyne gitmeden ameliyat olmam gerekiyor riskli bir ameliyat özel beni yanlış anlamayın ne olur yardım edin hocam yalvarıyorum size ameliyat olmam gerekiyor riskli bir ameliyat özel hasteneye gönderiyor doktorlar ama maliyet parası yüksek olduğu için olamıyorum çocuklarım için mücadele veriyorum çocuklarım için ne olur yardım edin hocam yalvarıyorum size ameliyat olmam gerekiyor riskli bir ameliyat özel hasteneye gönderiyor 15 20 bin tl istiyor ameliyat için ama gücüm yetmiyor günden güne ölüme gidiyorum riskim artıyor ne olur yardım edin hocam yalvarıyorum size Yardım edin bana ne olur 2 cocuk annesiyim 35 yaşındayım çocuğumla kaliyorum