Çağla İle Yeni Bir Gün İletişim Numarası

Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün İletişim Numarası ile programın canlı yayınına katılabilirsiniz. Sorularınızı ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Çağla Şıkel programına katılarak sizlerde doktorlara soru sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.
cagla ile yeni bir gun

Son zamanların en popüler televizyon programlarından birisi de Çağla Şıkel’in sunmuş olduğu Çağla ile yeni bir gün adlı programdır. Çağla Şıkel sunmuş olduğu programla ev hanımlarına yönelik birçok içerikli programlar sunmaktadır. Moda, sağlık, yemek gibi alanlarda yapılan program oldukça fazla kişi tarafından sevilerek takip edilmektedir. Çağla Şıkel 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çağla ile Yeni Bir Gün iletişim numarası her zaman merak edilmektedir. Çünkü bir şekilde programa katılmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Programın son derece gelişmiş bir iletişim alt yapısı bulunmaktadır. Programa numarayı arayarak saniyeler içerisinde bağlanabilirsiniz. Programın çağrı müşterisi personelleri kişilere en gelişmiş iletişim hizmetini vermektedir. Çağla Şıkel’in programında çalışan çağrı personelleri son derece uzman, deneyimli ilgili bölümlerin ön lisans programlarını bitirmiş kişilerdir .

Çağla ile yeni bir gün iletişim numarası 0212 702 42 42 adlı numaradan ulaşabilirsiniz.

Çağla Şıkel Telefon Numarası

Televizyon programcılığı platformunda son günlerde adından sıkça söz ettiren sunuculardan birisi de Çağla Şıkel’dir. Çağla Şıkel İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarını bitirmiştir. Çağla Şıkel program da güncel sağlık haberleriyle ilgili içerikler yaparak kişilere hitap etmektedir. Program FOX TV üzerinden yayın yapmaktadır. Hafta içi her gün saat 10.45’te yayın yapmaktadır. Ev hanımlarının gündelik hayatının en çok uğraş işi olan ev yemekleri konusunda da program oldukça güzel içerikler üretilmektedir.

Çağla Şıkel uzun yıllardır sabah programları yapmaktadır. Yapmış olduğu sabah programları yüksek reyting oranlarıyla en üst sıralarda tutulmaktadır. Çağla Şıkel’in programlarının en belirgin ayırt edici özelliği kaliteli, gelişmiş iletişim servisidir. Özellikle faydalı bilgiler sunmak konusunda iddialı olan bu program, kısa bir süre içerisinde izleyici sayısını arttırmayı da başarmaktadır.

Çağla Şıkel telefon numarası 0212 702 42 42 numarasında kolayca ulaşarak Çağla Şıkel’in programına bağlanabilirsiniz.

Çağla Şıkel Whatsapp Numarası

Çağla Şıkel hafta içi her gün FOX TV ekranlarında sunmuş olduğu programıyla yoğun şekilde ilgi toplamaktadır. Çağla Şıkel küçük yaşta bale eğitimi almış bir sunucudur. Birçok dizide rol oynayan sunucu Cennet Mahallesi dizisiyle ün yapmıştır.            Sunucu 2008 yılında şarkıcı Emre Altuğ ile evlenerek hayatını birleştirmiştir. Bu dönem onun en fazla ün kazandığını ve gündeme geldiği dönemler arasında yer almaktadır.

Whatsapp numarasından programa canlı olarak bağlanma talebinde de bulunabilirsiniz. İletişim ağında çalışan personeller son derece kibar, hoşgörülü, yardımsever kişilerdir. Sizlere programla ilgili her konuda bilgi vererek, en kaliteli profesyonel iletişim hizmetini sizlere sunmaktadırlar. Çağla Şıkel programını yaptığı kanalda daha çok kişiye hitap edebilmek için whatsapp iletişim numarasını yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Whatsapp uygulaması üzerinden kişilerle daha samimi bir ilişki kurarak, beğenileri üzerine çekmektedir.

Çağla Şıkel whatsapp numarası 0212 702 42 42 sayılı numaradan kolayca programla iletişime geçebilirsiniz

14 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?