Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek sepeti müşteri hizmetleri numarası ile müşteri temsilcisine hızlıca bağlanabilirsiniz. Çiçek sepeti çağrı merkezi ve iletişim bilgilerine bu yazımızdan ulaşarak sorunlarınızı çözebilir ve siparişleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
cicek sepeti iletisim

Çiçek sepeti müşteri hizmetleri iletişim numarası site üzerinden almış olduğunuz çiçeklerin yada diğer hediyelik ürünlerinizin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Çiçeklerinizin zamanında ulaşması için çiçek sepeti çağrı merkezi numarasını arayarak müşteri temsilcisine ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiçek sepeti 2006 yılında Emre Aydın tarafından kurulan Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Çiçek sepeti sitesinden çiçek siparişinin yanı sıra hediyelik eşyalar ve bir çok teknolojik üründe siparişi verebilirsiniz. Doğrum günü çiçekleri ile sevdiğiniz kişinin doğum gününü kutlayarak ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebileceğiniz gibi dilerseniz  meyve sepeti yada bonnyfood (yenilebilir çiçek) ile sevdiğiniz kişinin hoşuna gidecek bir hediyede verebilirsiniz.

Çiçek Sepeti’nde bir çok çeşit çiçek bulabileceğiniz gibi farklı konseptlere de hitap eden hediyelik ürünlerde mevcuttur. Örneğin hediye çikolata gönderimi yaparak sevdiğiniz kişiye hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi hatırlamak sadece onu özel günlerde hatırlamak değil her an onu düşündüğünüzü hissettirebilmek önemlidir. Arada küçük hediyeler göndererek sevdiğinizi şaşırtabilir ve onun kalbini kazanabilirsiniz.

Hediye almak tüm insanları mutlu eden bir davranış olduğu gibi bazen üzücü olaylarda da geçmiş olsun çiçekleri göndererek yanınıza gelemedik ama sizi seviyoruz ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz mesajı verebilir. Böylelikle sevdiğiniz kişilere onların iyi ve kötü günlerinde de yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi

Çiçek sepeti kurulduğu günden bu yana büyüyerek devam eden bir projedir. Kurulduğu ilk günlerde İstanbul’da bir depo sistemi ile başlayan firma daha sonrasında lokal çiçekçiler ile anlaşarak Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın 500’den fazla çalışanı olmakla beraber 5 ülkede hizmet vermektedir. Çiçek sepeti çağrı merkezi 0850 222 00 79 olup ürünlerinizin size ulaşmadığında ulaşabileceğiniz bir numaradır. Onlarca kategori arasında binlerce ürün bulunan sitenin 1000’den fazla çalıştığı lokal çiçekçi bulunmaktadır. Eğer ürünleriniz zamanında ulaşmıyorsa bu numaradan ulaşarak sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Çiçek sepeti çağrı merkezi hattı müşterilerine hızlı yanıt vermek, sorunlarını dinlemek ve kaliteli hizmet anlayışı için kurulmuş bir sistemdir. Çağrı merkezi hattını kullanarak sorunları hızlı bir şekilde gidermeyi hedefleyen çiçek sepeti bu konuda çok hassas davranmaktadır. Yaptığınız görüşmeleri kayıt altına alarak hangi bayinin ne kadar sorun yaşattığını ölçerek o çiçek bayisinin bayiliğini iptal edebilir yada yaptırım uygulayabilmektedir.

Bu yazmızda; Çiçek sepeti telefon numarası, Çiçek Sepeti İletişim, Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri, Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi, Çiçek Sepeti Şikayet Hattı gibi kelimeler kullanılmıştır.

Çiçek Sepeti İletişim Numarası

Çiçek sepeti iletişim hattı 0850 222 00 79 olup verilen siparişlerinizde sorun yaşamanız halinde arayabileceğiniz numaradır. Çiçek sepeti telefon numarası Türkiye genelinde aynı numaradır. Çiçek ve çikolatanın yanı sıra parfüm, kitap, oyuncak, dekorasyon gibi ürünlerde yer almaktadır. Vereceğiniz siparişin teslimat tarihini ve saatini kendinizin seçebildiğiniz gibi bir sorun yaşadığınızda iletişim kurabileceğiniz numara 0850 222 00 79’dur.

Çalışma saatleri içerisinde telefon ile ulaşabilir yada cicekbilgi@ciceksepeti.com üzerinden geç saatlerde bile olsa mail ile ulaşabilirsiniz. Mail adresi üzerinden atacağınız mailler genel merkeze ulaştığı için buradan geri dönüşler biraz daha uzun sürebilmektedir.

Çiçek sepeti satış sonrası desteğe önem veren bir firma olduğu için müşteri hizmetleri kritik bir yerdedir. Müşterilerine son derece hassas davranan firmanın onlarca müşteri temsilcisi bulunmakta ve telefon ettiğinizde çok daha hızlı sizlere yanıt vermeye çalışmaktadırlar.

20 Mart 2022 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?