Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ile Sefamerve'den aldığınız ürünleriniz hakkında şikayetlerinizi, kargo takiplerinizi öğrenebilirsiniz. Sefamerve müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.
sefamerve musteri hizmetleri

Tesettürlü hanımlara özel hizmet veren e-ticaret firmalarından biri olan Sefamerve geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Modaya göre ürünlerini revize etmesi ve müşterileriyle her daim iletişimde olması beğeni topluyor. Sefamerve müşteri hizmetleri iletişim numarası olarak belirtilen hattan firma ile irtibat kurmak mümkündür. Buradaki esas nokta firmanın müşteri memnuniyeti kapsamında etkili bir geri dönüş yapmasıdır. Firma 2012 yılında Oya Okur Erciyeş tarafından hayata geçirilmiştir. İnternet üzerinden satış yapmak üzere kurulan firma geçen zaman diliminde çok büyük başarılara imza atmıştır.

Tesettürlü kadınların ihtiyaç duyabileceği her türlü ürün düşünülmüş durumdadır. Bu nedenle sitede pek çok kategori bulunuyor. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra bu ürünler kendi içinde de farklılaşmaktadır. Desen, renk ve tasarım olarak değişik modelleri kolaylıkla bulabilir, iletişim hattından sipariş de verebilirsiniz. Firma son yıllarda hem yurt içi hem de yurtdışından siparişler almaktadır. Yurtdışında yaşayan Türklerin dışında da bu firmandın ürünlerini satın alanlar bulunmaktadır.

Sefamerve müşteri hizmetleri iletişim numarası: 0850 221 30 40

Sefamerve Whatsapp Numarası

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde en çok çekinilen konu, firmadan çağrı merkezi aracılığıyla etkili ve yeterli bilginin alınıp alınamayacağıdır. Sefamerve whatsapp numarası aynı zamanda firmanın müşteri hizmetleri numarası olarak belirtilmiştir. Buradan ilgililere yazarak soru sorabilir, bir problem varsa çözülmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca sipariş hakkındaki son durumun ne olduğu bilgisini de çağrı merkezini arayarak öğrenmeniz mümkündür.

Bu yazımızda; Sefamerve İletişim, Sefamerve Şikayet Hattı, Sefamerve Müşteri Hizmetleri, Sefamerve Whatsapp Numarası, Sefamerve, Sefamerve Kargom Nerede, Sefamerve Şifremi Unuttum gibi kelimeler kullanılmıştır.

Bir ürünü beğendiğinizde onunla ilgili merak ettiklerinizi soracağınız bir merciinin olması önem taşıyor. Sipariş vermeden önce sorularınızı bu kanaldan iletebilirsiniz. Kısa süre içerisinde ürün hakkındaki cevapları müşteri temsilcisi tarafınıza vermektedir. Ayrıca burada öneri ve şikayetlerinizi de paylaşabilirsiniz. Firma mağazası olmadığı için iletişim kanallarına büyük önem verir. Mail üzerinden ulaşım için iletisim@sefamerve.com adresini kullanabilirsiniz.

Sefamerve whatsapp numarası: 0850 221 30 40

Sefamerve Müşteri Hizmetleri Şikayet

İnternet üzerinden çok büyük bir kitleye hizmet veren firma ödeme güvenliği için de gerekli önlemleri almış durumdadır. Sefamerve müşteri hizmetleri şikayet almaları durumunda şikayete konu olan durumun çözülmesi için çaba harcıyor. Özellikle firmadan kaynaklı bir hata sonucu şikayet alınmışsa bunun çözümü hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Müşterilerin mağdur edilmemesi için gelen şikayetler özenle değerlendiriliyor.

Sitenin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Sipariş verdikten sonra cayma durumunda henüz hazırlanmaya başlanmayan siparişler kolaylıkla iptal olur. Kargoya verilmesi durumundaysa belirlenen süreler içinde iade etme seçeneği vardır. Bu süreçte firmayla iletişime geçmek ve aklınıza takılanları sormak oldukça kolaydır. En hızlı irtibat için sitedeki canlı destek hattı da kullanılabilmektedir. Verilen siparişle ilgili her türlü desteği ve iade işlemlerini buradan bildirebilirsiniz. Ayrıca aynı numaradan şikayetlerinizi de ileterek sorununuzu çözebilirsiniz.

Sefamerve müşteri hizmetleri şikayet: 0850 221 30 40

14 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?