Ekrem İmamoğlu İletişim Numarası

Ekrem İmamoğlu İletişim ve Yardım Numarası ile İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğluna ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
ekrem imamoglu iletisim

Ekrem İmamoğlu 4 Haziran 1970 yılında Trabzon ilinin Akçabat bölgesinde doğmuştur. Ekrem İmamoğlu siyaset hayatına girmeden önce iş adamı olarak görev yapmaktaydı. 2014 yılında siyaset hayatında aktif rol oynayarak Beylikdüzü Belediye Başkanı seçilmiştir. İlkokul ve Ortaöğretim hayatını Trabzon’da tamamlamıştır. Trabzon Lisesi mezunu olduktan sonra İstanbul Üniversitesine giriş yapmıştır. Günümüz koşullarında Ekrem İmamoğlu iletişim numarası sıklıkla sorgulanmaktadır. Çünkü bir şekilde onunla iletişime geçmek isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Ekrem İmamoğlu etkili iletişim becerilerini geliştirmiş olduğu vatandaş destek hattına da yansıtmıştır. İletişim hattı vatandaşlara 7/24 iletişim fırsatı sunmaktadır. Vatandaşların her türlü sorununu her mağduriyetini dinlemeye ve çözüme kavuşturmaya yönelik açılan telefon hattını günde yüzlerce kişi tuşlamaktadır. Yüzlerce kişinin tuşlamasına rağmen hat hiçbir şekilde teknik sebeplerden ötürü bozulmamaktadır.

Ekrem İmamoğlu iletişim numarası: 0552 318 50 33

Ekrem İmamoğlu Whatsapp Numarası

Günümüzde İBB başkanı olarak görev yapan Ekrem İmamoğlu İstanbul Üniversitesi İşletme programı mezunudur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini insan kaynakları üzerinde yapmıştır 1992 yılına gelindiğin aile çalışanlarıyla birlikte aile şirketinde çalışma hayatına başladı. Bu sırada iş dünyasında kendisini geliştirerek, tanınan bir kişilik haline geldi. Bu dönemden sonra Ekrem İmamoğlu daha çok gündeme gelmeye başladı. Özellikle iş hayatındaki başarısı daha sonra siyasete atılmasında da etkili oldu.

Ekrem İmamoğlu whatsapp uygulaması üzerinden daha fazla kitleye hitap etmeyi amaçlamaktadır. Vatandaşlar mağduriyetlerini, sorunlarını bu hat üzerinden Ekrem Beyin danışmanlarına iletebilmektedirler. İBB whatsapp birimi son derece hızlı hizmet yapısıyla sizlerin mesajlarına hızlıca dönüş yapmaktadır. Günde binlerce kişinin mesaj atmasına rağmen iletişim hattı çok hızlı gelişmiş alt yapısıyla İstanbul halkına en kaliteli iletişim hizmetini sunmaktadır. Böylece Ekrem İmamoğlu’ya iletişime geçmek isteyenlerin sayısında da ciddi oranda bir artış gözlenmektedir.

Ekrem İmamoğlu whatsapp numarası 0552 318 50 33

Ekrem İmamoğlu Yardım İstiyorum

Ekrem İmamoğlu birçok önemli kurumda görev almış bir şahsiyettir. Futbol hayatında da başarılı hizmetleri bulunmaktadır. Trabzonspor ve Beylikdüzü futbol kulüplerinde yönetici ve yönetici yardımcılığı olarak görevler de bulunmuştur. Ekrem İmamoğlu okul hayatı zamanında futbolla yakından ilgili bir kişilikteydi. Ekrem İmamoğlu sonraki hayatında da aktif kişiliğini hem göstermeyi başardı. Böylece Ekrem İmamoğlu siyasette de başarılı olmayı bildi.

Ekrem İmamoğlu uluslararası belediyecilik anlayışını benimseyen, sosyal devlet olma ilkelerini benimsemiş bir liderdir. Dolayısıyla sunmuş olduğu belediyecilik anlayışının prensipleri tamamen vatandaşlara hizmet konumundadır. Ekrem Bey modern belediyecilik anlayışının ülkemiz de vücut bulmuş halidir. Ekrem İmamoğlu yardım istiyorum platformuna binlerce kişi hizmet talebinde bulunmaktadır. Ekrem İmamoğlu danışmaları ve kurmayları vasıtasıyla yardıma muhtaç olan kişilerin tüm sorunlarını çözüme kavuşturmaya yönelik adımlar atmaktadır.

Ekrem İmamoğlu yardım istiyorum numarası 0 552 318 50 33 şeklindedir.

13 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?