İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına katılmak isterseniz sayfamızdaki telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp hattı üzerinden haber niteliğindeki videolarınızı gönderebilirsiniz.
ismail kucukkaya iletisim

İsmail Küçükkaya haber dünyasında son günlerde sunmuş olduğu kaliteli habercilikle adından sıkça söz ettiren önemli bir haber sunucusudur. Ünlü sunucu 20 Ocak 1972 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde gözlerini dünyaya açmıştır. Ankara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünü bitirmiştir. 1997 tarihinde bölümden mezun olmuştur. FOX TV kanalında sunduğu haberlerle ön plana çıkan İsmail Küçükkaya son zamanlarda en çok iletişim kurulmak istenen sunucular arasında yer almaktadır. Çalar Saat iletişim numarası kaçtır? Tarzındaki soruların da sayısında ciddi oranda bir artış gözlenmektedir.

Habercilik yaptığı kanalda özellikle sabah haberlerini sunan sunucu kanalın reytinglerini yukarılara tırmandırmaktadır. Sunucu özellikle yapmış olduğu siyasi içerikli haberlerle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Sunucunun haber sunuculuğunu yaptığı kanalın çok gelişmiş iletişim altyapısı bulunmaktadır. Başarılı sunucu sağlamış olduğu kaliteli iletişim hizmetiyle sizlere bir telefon numarası kadar yakındır. İhbarda bulunmak isteyen, haber vermek isteyen ya da bir şekilde sesini duyurmayı isteyen pek çok insan ünlü sunucu ile iletişime geçmek istemektedir.

İletişim numarası 0542 370 45 45’tir.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Telefon Numarası

Sabah haberlerinin vazgeçilmez kişisi olan İsmail Küçükkaya uzun yıllardır sunmuş olduğu habercilik hizmetiyle günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. İsmail Küçükkaya habercilik alanın da bir çok ödül almıştır. 2017 yılında Altın Kelebek Ödülünü alarak kariyerinin en üst doruğuna ulaşmıştır. Özellikle son zamanlarda FOX TV sabah haber kuşağının tanınan ismi olarak karşımıza çıkan ünlü sunucu çok sayıda farklı kitlelerde izleyiciye hitap etmektedir.

Haberci kimliğinin yanı sıra son derece gelişmiş araştırmacı ve gazetecilik kimliğiyle de ön plana çıkmaktadır. İsmail Küçükkaya haber programları içerisinde en üst reyting sıralamasında yerini korumaktadır. Sunucu ülkemizde güncel haberleri en iyi şekilde detaylı olarak yayınlayarak bizlere ulaştırmaktır. Ülkemizde tanınan sunucular arasında yer alan İsmail Küçükkaya, sunduğu haberlerdeki yorumlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Telefon numarası 0542 370 45 45 hatlı numaradan ulaşabilirsiniz

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Whatsapp İhbar

Türkiye’nin en büyük kanallarından birisi olan FOX kanalında uzun yıllardır habercilik yapan İsmail Küçükkaya 2013 yılında Çalar Saat programıyla yayın hayatımıza girmiştir. İsmail Küçükkaya’nın cumhuriyetimize dair, cumhuriyetimizin ilk yüzyılı, korkma isimli kitapları bulunmaktadır. Günümüz koşullarında tanınmış sunucu ile Whatsapp ihbar hattı üzerinden iletişime geçmeyi istediğiniz zaman karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır.

Ülkemizin her bir köşesinde yaşayan vatandaşlara ulaşmak için FOX TV sunucusu etkili bir iletişim ağına sahip bir habercidir. Sunucu mağduriyet yaşayan vatandaşların belgeli bir şekilde mağduriyetlerini basına getirerek, yüksek makamda bulunan kişilere seslenmektedir. Whatsapp günümüzde iletişimin en yoğun olarak kullanıldığı uygulamalardan birisidir. Kişilerle etkili iletişim kurabilmenin en iyi yollarından birisi de whatsapp uygulamasını kullanmaktan geçmektedir.

Whatsapp ihbar 0542 370 45 45 hatlı telefon numarasından rahatlıkla whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

8 Aralık 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?