Benzemez Kimse Bize İletişim Numarası

Benzemez Kimse Bize iletişim telefon numarası ile isterseniz Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in programına bağlanabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Benzemez Kimse Bize iletişim numarası ile bağlantı kurmak için tek yapmanız gereken sayfamızı ziyaret edip telefon etmek.
benzemez kimse bize iletisim

Star TV ekranlarında Türk Müziğinin iki güçlü sesinin hazırladığı yepyeni bir program başlıyor.  Sunuculuğunu Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in yaptığı program izleyicilerine müzik ziyafeti sunacak. Müzik ağırlıklı olarak hazırlanan ve güçlü seslerin konuk edileceği program 19 Eylül 2021 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara geliyor.  Programın ilk bölümünde Yıldız Tilbe’nin konuk edileceği biliniyor. Benzemez kimse bize iletişim numarası en çok aranan numaralar arasında yer alıyor.

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser Türk Müziği’nin en güçlü sesleri. Bu ikilinin sunacağı programa katılacak olan konukların yanında programa seyirci olarak katılım sağlanıyor. Programa seyirci olarak katılıp katılamayacağınızı öğrenmek için iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Böylece Benzemez Kimse Sana programıyla iletişime geçmek noktasında önemli bir kazanıma da sahip olabilirsiniz!

Benzemez kimse bize iletişim numarası: 0212 335 00 00

Bülent Ersoy İletişim Numarası

Türk Müziği’nin Diva’sı olarak adlandırılan Bülent Ersoy 1952 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgisi olan Bülent Ersoy 2 aylık konservatuvar eğitiminin ardından okulu bırakarak özel dersler almıştır. Sahne deneyimine gazinoda başlayan Ersoy son yıllarda televizyon programları da yapmaya başlamıştır. Bülent Ersoy tam anlamıyla Diva lakabını fazlasıyla hak eden bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Onun giydiği kıyafetten okuduğu şarkıya kadar pek çok farklı olay kısa sürede gündem olmaktadır. Dolayısıyla Diva’ya dair iletişim numaraları da sıklıkla merak edilmektedir.

Yaptığı programlardan dolayı sanatçıya ulaşmak isteyen çok kişi bulunmaktadır. Bülent Ersoy iletişim numarası bu sebeple en çok arananlar arasında yer almaktadır. Ersoy ile iletişim menajeri aracılığıyla kurulabilmektedir. Bülent Ersoy şarkı söylemenin yanında televizyon sineması da çekmiştir. Sanatçı birçok yapımda rol alsa da asıl mesleğinin şarkı söylemek olduğu söylenebilir. Bülent Ersoy’a ulaşmayı istediğiniz zaman karşınıza farklı seçenekler çıksa da ona menajeri aracılığıyla ulaşman en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bülent Ersoy iletişim numarası: 0532 206 59 59

Mustafa Keser Telefon Numarası

Star TV’de Bülent Ersoy ile Benzemez Kimse Bize adlı programa başlayan Mustafa Keser uzun yıllar süren sahne tecrübesini şimdilerde televizyon programlarına aktarıyor. Mustafa Keser telefon numarası bu aralar internet üzerinden en çok arana numaralar olarak görülmektedir. Mustafa Keser eğlenceli karakteriyle ilgi çekici bir yorumcu olarak büyük beğeni toplamaktadır. Onun yapmış olduğu programlar kısa bir süre içerisinde geniş izleyici kitlesine hitap etmektedir.

Mustafa Keser 1945 yılında Elazığ’da dünyaya gelmiştir. Babası müzisyen olan Mustafa Keser küçük yaştan itibaren müzik aletleri çalmaya başlamıştır. 1975 yılında TRT’nin açtığı ses yarışmasını kazanarak TRT sanatçısı olarak 1982 yılına kadar burada görevine devam etmiştir. Sesi ve eğlenceli kişiliği ile birçok kanalda program sunmuş ve bu programlarda şarkılarını izleyicilerle paylaşmıştır.

Mustafa Keser telefon numarası: 0541 232 30 50

13 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?