Haluk Levent Ahbap İletişim Numarası

Haluk Levent Ahbap iletişim numarası ile Ahbap derneğinden yardım isteyebilirsiniz. Ahbap telefon numarası ile Haluk Leventle iletişim kurup hemen yardım alın. Haluk Levent yardım derneği aracılığı ile birçok insana ve sevgili can yoldaşlarımız hayvanlara çeşitli şekillerde yardımlar yapmaktadır.
haluk levent iletisim numarasi

Haluk levent günümüzde kalitesiyle, yardım sever ruhuyla toplumumuzda önemli yere sahip bir sanatçıdır. Uzun yıllardır müzik sektörünün içerisinde bulunan sanatçının birçok bestesi ve şarkısı mevcuttur. Ahbap numarası çok çeşitli olarak kullandığı ancak daha çok Haluk Levent’in konser satışlarını ve menajerlik hizmetlerini vermektedir. Haluk Levent tam anlamıyla sanatçı unvanını hak edebilen karakterler arasında yer almaktadır.

Hem sanatsal kişiliği hem de insani özellikleri onun geni kitleler tarafından sevilmesinde de etkili olmaktadır. Özellikle Ahbap sonrasında Haluk Levent adını çok daha sıklıkla duyurmaya başlamıştır. Bu da gayet doğal olarak Haluk Levent Ahbap İletişim Numarası kaçtır? Sorusunun sıklıkla sorulmasını da mümkün hale getirmektedir.

Haluk Levent ahbap iletişim numarası : 0552 802 19 04

Yukarıdaki iletişim numarasından Haluk Levent ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızda ; Haluk Levent, Haluk Levent İletişim, Haluk Levent İletişim Numarası, Haluk Levent Cep Numarası, Haluk Levent’e Nasıl Ulaşırım, Haluk Levent Kimdir, Haluk Levent Adresi, İletişim, İletişim Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Haluk Levent Ahbap Yardım Telefon Numarası

Yardım denilince, iyilik denilince akla ilk gelen sanatçılardan biri Haluk Levent’tir. Sanatçı kurmuş olduğu ahbap adlı vakıfla birçok kişiye yardım elini uzatmaktadır. Doğayı korumak amacıyla sanatçının yürüttüğü birçok proje mevcuttur. Ahbap yardım telefon numarasını arayarak engelli, durumu olmayan kişiler için sanatçıdan yardım isteyebilirsiniz. 

Sanatçı birçok projede adından sıkça duyurmaktadır. Ahbap yardım numarasının yer aldığı Haluk Levent tarafından yürütülen web sitesi de mevcuttur. Siteye bağışlar da yapabilirsiniz. Yardım talep et butonundan Haluk Levent ahbap numarasına ulaşabilirsiniz.

Haluk Levent ahbap numarası yardıma muhtaç olan öğrencilere burs imkanı da sağlayan bir iletişim numarasıdır. İletişim numarasından doğaya, öğrencilere, sokak hayvanlarına yardım parası verebilirsiniz. Özellikle Haluk Levent Ahbap aracılıyla destek olduğu insanlara hayati dokunuşlar katmaktadır. Bu durum sanatçının geniş kitleler tarafından takip edilmesini de mümkün hale getirmektedir.

Haluk Levent Ahbap Yardım Telefon Numarası : 0552 802 19 04

Telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sanatçı birçok alanda kişilere yardım hizmeti vermektedir.

Bu yazımızda; Haluk Levent Yardım Hattı, Haluk Levent Yardım İsteme, Haluk Levent Yardım Başvurusu, Haluk Levent Telefon Numarası, Haluk Levent Ahbap, Ahbap Derneği Yardım, Ahbap Derneği Telefon Numarası, Ahbap Yardım Başvurusu gibi kelimeler kullanılmıştır.

Haluk Levent Ahbap Whatsapp Numarası

Whatsapp günümüzde en yaygın kullanılan iletişim ağıdır. Haluk Levent’te whatsapp uygulamasını sıkça kullanarak, uygulama üzerinden ihtiyaç sahiplerine yardım etmektedir. Haluk Levent ahbap gelişmiş bir kullanıcı iletişim hattına sahiptir. Sizlere en iyi şekilde iletişim hizmeti verilmektedir. Böylece sorunların seri bir şekilde çözülmesi noktasında da başarılı çalışmalara imzasını atmaktadır.

Sanatçı iletişim platformunu en iyi şekilde kullanarak yurt içinde ve yurt dışında birçok kişiye yardım eli uzatmaktadır. Sanatçı sosyal projelerini de bu iletişim numarası üzerinden gerçekleştirmektedir. İletişim hattı 7/24 saat sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Her türlü konuda yardım talep edebilmeniz için iletişim numarasını aramanız yeterlidir.  Çevrenizdeki yardıma son derece muhtaç olan kişileri de bu iletişim numarası üzerinde ihbar edebilirsiniz.

Bu yazımızda; Haluk Levent Whatsapp Numarası, Ahbap Whatsapp Numarası, Ahbap Derneği Whatsapp, Whatsapp Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Haluk Levent ahbap iletişim numarası gelişmiş çağrı merkezi personelleriyle sizlere en kaliteli, samimi ses tonlu iletişim kalitesini sunmaktadır.

Haluk Levent Ahbap Whatsapp Numarası : 0552 802 19 04

Haluk Levent’e yukarıdaki whatsapp numarasından ulaşarak sanatçıyla iletişime geçebilirsiniz.

Haluk Levent Resimleri

19 Eylül 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (7 Yorum)
 • Nevre al***

  Haluk abi nolursun bana yardım et annem oldu babam felçli benimde durumum yok babamı düşünüyorum kendimize yetemiyoruz onlara da yetmiyormuz dişlerimin yaptiramiyorum eşim asgari ücretli maaştan hiç bisey kalmıyor hepsi borçlara gidiyor 3tane kızım var 3 de okuyor birine alsam öbür 2 si e alamıyorum lütfen yardım edin

 • Ebru ç***

  Ben cok zor durumdayım nolur donuş yapılsın

 • İraz ka***

  Ben engelli hastasıyım bana gıda para yardımı istiyorum ev kira üç tane çocuğum var faturami ödemi yorum ilaçlarımı alamıyorum borcum var

 • Sevda d...

  3cocugum var evim kira ben boyun fıtığından amaliyat olucam kızlarım rahatsız idrar enfeksiyonu geçiriyor sürekli oğlum hiperaktif rahatsızlığı var 🙏

 • Remziye KA***

  Buradan Haluk Levent abime sesleniyorum çok zor durumdayım borcum çok fazla kamuda çalışıyorum maaşıma icra gelecek gelmesini istemiyorum yardım etmenizi istiyorum

 • Elif cank***

  Haluk abı n olursun yardım et senden ricam çok bısey ıstemıyorum çocuklarımın sütü bezı yokkk yemın edıyorum sana yalvarır ım cıkmazdayım duy sesımı yalvarırım çankırı sabanözünde oturuyorum gel gör oturdum yerı eğer yalan söylüyosam iki gözüm önme aksın ne olur

 • Müzeyyen ge***

  Çocuğum böbrek hastası capada bir ameliyat oldu 29 Aralıkta 2. ameliyatı olucak benim gözümün nakil olması gerekiyor Allah rızası için bana yardım edin