Gerçeğin Peşinde İletişim Numarası

Gerçeğin Peşinde programını sunan Serap Paköz'ün ihbar hattını merak edenler için iletişim numarasını sayfamızda paylaştık. Yardım, ihbar ve görüşlerinizi telefon numarasını arayarak yada whatsapp numarasından ulaşarak yapabilirsiniz.
gerçeğin peşinde i̇letişim numarası

Gerçeğin Peşinde programı geçmişte yaşanmış ve bir nedenden dolayı tam olarak çözülememiş olaylarla ilgili olarak hafta için her gün yayını gerçekleştirilen bir program olmaktadır. Programda yaşanan olaylarla ilgili olarak görgü tanığı olan veya bir şeyler bilen kişilerin katılması da olayların çözümü için son derece kritik öneme sahiptir. Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde iletişim numarası olan üzerinden sizler de yayına bağlanabilirsiniz.

Kayıp vakalar, geçmişte işlenmiş cinayetler veya ailevi problemleri olan kişilerin sorunlarını en iyi şekilde duyurmak için çıktığı programda dışarıdan alınacak her bilginin önemi de son derece fazla olmaktadır. Bu nedenle sizler de olay ile ilgili olarak ekstra bir bilgiye sahip olduğunuz durumlarda yayına katılarak Serap Paköz ile bildiğiniz bütün bilgileri rahatlıkla aktarabilirsiniz. Bu noktada kişiler için herhangi bir sınırlama veya kısıtlama da bulunmamaktadır.

Serap Paköz iletişim numarası: 0212 331 88 00

Gerçeğin Peşinde Whatsapp Numarası

Serap Paköz programında çok çeşitli şekillerde dışarıdan kişilerin bilgilerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu gibi durumlarda ulaşmak isteyen kişiler için tek yöntem telefon numarası ile aramak olmamaktadır. Serap Paköz Whatsapp numarası üzerinden de programa rahatlıkla katılabilirsiniz. Hatta isteyen kişiler olay ile ilgili olduğunu düşündüğü ses kaydı, görsel içerik, yazılı içerikleri de bu Whatsapp numarası üzerinden programa iletebilmektedir. Bunun için kişilerin tek yapması gereken işlem ise numarayı rehberlerine kayıt etmeleri olacaktır. Numarayı kayıt ettikten sonra Whatsapp uygulaması üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve programa katılabilirsiniz.

Serap Paköz uzun süredir bu programı sunmaktadır. Programı izleyenler Serap Paköz hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Serap Paköz 1965 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. TRT tarafından açılan spikerlik sınavını kazanarak spikerlik hayatına başlamıştır. 1997 yılına kadar TRT’de çalışan Paköz bu yıldan itibaren Kanal D’de çalışmaya başlamıştır. Çeşitli kanallarda yaptığı gündüz programları ile izleyicilerin takdirini kazanmıştır. Bir süredir de Star TV’de Gerçeğin Peşinde programını sunmaktadır. Sümer Ezgü ile evliliğini bitiren Serap Paköz iki çocuk sahibidir.

Serap Paköz Whatsapp numarası: 0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Telefonu

Gerçeğin Peşinde programında çok çeşitli durumlar ve yardım isteyen kişiler olabilmektedir. Bu kişilere yardımcı olmak ve bildiklerini paylaşmak isteyenler ise telefon numarası üzerinden programa katılabilirler. Serap Paköz’ün programını telefonunu arayarak yayına katılmak için program ekibi ile görüşebilirsiniz. Aynı zamanda sadece Whatsapp için geçerli olan telefon numarası üzerinden de program akışına katılabilirsiniz.

Programın canlı olarak yayınlandığı her saatte bu geçerli işlemleri gerçekleştirerek Serap Paköz ile görüşme imkanınız bulunmaktadır. Sizler de bu yöntemler arasından dilediğiniz yöntemi kullanabilir ve yayınına bağlanabilirsiniz. Yayınlanan programla ilgili katılımcı olabilir veya programa katılma isteğinizi bu numaradan iletebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde telefonu: 0212 331 88 00

Serap Paköz ile ilgili görseller

5 Aralık 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?