Paylaş Benimle Başvuru İletişim Numarası

Paylaş Benimle başvuru formu ve iletişim numaralarının yer aldığı sayfamızda tv programına kolayca başvuru yapabilir ve katılabilirsiniz. Telefon numaralarının yer aldığı sayfamızı ziyaret ederek başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.
paylas benimle basvuru

Uzman psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Paylaş Benimle programı, ilgi çekici formatıyla tv8’de yayınlanıyor. Ders niteliğindeki hayat hikayelerinin konuşulduğu bu programa başvurmak isteyen birçok kişi bulunmakta. Bu kişiler, Paylaş Benimle başvuru iletişim numarası veya resmi web sitesinden başvuru yapabilirler. Paylaş Benimle başvuru iletişim numarası üzerinden sorularınızı programa pratik bir düzeyde ulaştırmanız mümkün olacaktır.

Sizlerin de ilginç bir hikayeniz varsa programa konuk olarak katılabilirsiniz. Bunun için başvuru yapmanız ve tüm bilgileri eksiksiz vermeniz gerekir. Vereceğimiz iletişim numarasından başvuru yaparak hem hayat hikayenizi paylaşabilir hem de uzman psikologlardan destek alabilirsiniz. Paylaş Benimle programının yayınlandığı ilk andan bugüne kadar geçen süre içerisinde yoğun bir düzeyde ilgi gördüğünü rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durumun sonucunda programa katılmak isteyenlerin de sayısında ciddi oranda bir artış gözlenmektedir.

Paylaş Benimle başvuru iletişim numarası: 0542 142 24 92

Paylaş Benimle Telefon Numarası

Tamamen farklı bir formatla ekranlara gelen Paylaş Benimle programına ilgi oldukça yüksek. Programa başvurmak isteyenler, Paylaş Benimle telefon numarası aracılığıyla bilgi alabilirler. Sizler de başvurmak isterseniz, arayarak gerekli şeyleri öğrenebilirsiniz. Numarayı aradığınız takdirde görevliler sizlerle güzelce ilgilenecek ve gerekli bilgiyi vereceklerdir. Paylaş Benimle telefon numarası üzerinden programa pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz!

Bu yazımızda; Paylaş Benimle İletişim Numarası, Paylaş Benimle Telefon Numarası, Paylaş benimle Whatsapp Numarası, Paylaş Benimle TV8 gibi kelimeler kullanılmıştır.

Gerçek hayat hikayelerini konu alan bu yayın, zorluklarla dolu hikayeleri, dönüm noktalarını ve yaşanan tecrübeleri konu alıyor. Program, acı veren bir yaşamın ardından güçlenerek ayağa kalkan veya kalkmak isteyen kişilerin başvurusuna açıktır. Tüm bu ders niteliğindeki yaşadıklarını insanlarla paylaşmak isteyen herkes Paylaş Benimle programına konuk olabilir. Günümüz koşullarında Paylaş Benimle Programına katılmak istediğiniz zaman, telefondan dahi başvuru yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Paylaş Benimle telefon numarası: 0542 142 24 92

Paylaş Benimle Başvuru Formu

Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Paylaş Benimle programı, her hafta bir konuk ağılıyor. İlgi çekici yaşam hikayeleri olan bu konuklar hem hayatlarını anlatıyor hem de uzmanlar aracılığıyla psikolojik destek alıyor. Bu programa katılmak isteyen kişileri Paylaş Benimle başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır. Resmi web sitesinden başvuran kişilerin başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekir. Şunu da belirtelim ki bu programa 18 yaşından küçük kişiler katılamaz.

Paylasbenimle.tv adresinden ulaşacağınız başvuru formunda sizden istenen bilgiler şunlardır:

 • Ad-Soyad
 • Doğum tarihi ve yeri
 • Yaşadığınız yer
 • Telefon numarası
 • E-posta adresi
 • Cinsiyet
 • Medeni hal
 • Ev adresi
 • Eşiniz varsa adı ve soyadı
 • Çocuklarınız varsa yaşları
 • Bitmiş veya devam eden bir mahkemenizin olup olmadığı
 • Size ait 1 veya daha fazla fotoğraf
 • Ve çocukluğunuzdan başlayarak tüm ayrıntılarıyla hayat hikayenizi yazmanız istenir.

Tüm bilgileri doldurduktan sonra, katılım şartları ve gizlilik politikasını onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Paylaş Benimle başvuru iletişim numarası: 0542 142 24 92

10 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?