Hayalimdeki Değişim Başvuru ve İletişim Numarası

Hayalimdeki değişim programı ile sizlerde hayal ettiğiniz değişime kavuşmak ister misiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numarası ile irtibata geçmek ve başvuru formunu doldurmak. Program ekibi sizlere ulaşıp gerekli işlemleri sağlayacaktır.
hayalimdeki degisim

Hayalimdeki değişim programı ile artık sizde hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz. Her insan güzel görünmek ister. Ancak kimi zaman doğuştan gelen, kimi zaman ise sonradan oluşan bazı nedenlerden dolayı, insanlar istedikleri gibi güzel görünemezler. Hayallerdeki bakımlı ve hoş insana ulaşmayı amaçlayan kişiler için Talya prodüksüyon Hayallerimdeki değişim isimli yepyeni bir program hazırladı. Bedenlerinde değişiklik yapmak amacıyla bu programa katılmak isteyenlerin internet üzerindeki arayışları bu nedenle oldukça arttı.

Günümüzde pek çok insan geçim sıkıntısı çekiyor. Dolayısıyla kendi bedenlerinde ya da yüzlerinde beğenmedikleri yönlerini değiştirebilmeleri için estetik ücreti ödemeye güçleri yetmeyebiliyor. Bu amaçla bir kanalda yepyeni bir program başladı. Ekran önünde insanların küçük dokunuşlarla gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmaları amaçlandı ve böylece Hayalimdeki değişim adlı program doğdu. Program yayınlandığı ilk günden itibaren etkili bir düzeyde ilgi görmeyi de başardı. Bu durum programa ulaşmak isteyenlerin sayısını da olumlu yönde etkiledi.

İletişim Numarası: 0(212) 304 88 88

Hayalimdeki Değişim Başvuru Formu

Her insanın sahip olduğu ve olmasını istediği farklı bir beden ve yüz yapısı vardır. Kimi insan dişleriyle, kimi saçlarıyla, kimileri ise bedenleri ile farklı sorunlar yaşayabilir. Fiziksel huzursuzluk, ruhsal sorunlara en büyük nedendir. Kendileri ile barışık olmayan insanlar, mutsuz ve umutsuz hisseder. Güven duygusu olmadığı için iş ve sosyal hayatları da başarısız olmaktadır. Hayalimdeki değişim ise insanlara kaybettikleri özgüvenlerini yeniden kazandırmak amacıyla hazırlanmış bir programdır. Bunun için Hayalimdeki değişim başvuru formu doldurmak yeterlidir.

Ancak öncelikle başvuruda bulunmak isteyen kişilerin bazı şartları taşıması gerekiyor. Acun medya platformda netleşecek olan bu şartlarla öncelikle kadınların değişim için yaptıkları başvurular kabul ediliyor. Daha sonra internet üzerinden form bilgileri eksiksiz olarak dolduruluyor ve kabul edilmesi halinde kişiler programa katılabiliyor.

Hayalimdeki Değişime Nasıl Katılırım?

Programa nasıl katılırım sorusu, kendi bedeni ile sorunlar yaşayan ve bunu ekran başında herhangi bir ücret ödemeden aşmak isteyen kişilerin cevap aradığı bir konudur. Bir TV kanalında başlayan ve pek çok kişiye umut kapısı olan Hayalimdeki değişim ile hayaller gerçek oluyor ve istenilen insan olma fırsatı kişilere sunuluyor. Öncelikle kişilerin sorun yaşadıkları ve kendileri için büyük problem olan sıkıntıları için iletişim numarası üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Daha sonra konusunda uzman hekimlerden de yardım alınarak, gerekli tedaviler yapılıyor. Programda dişlere müdahale edilmektedir. Cilt yapısına küçük estetik dokunuşlar yapılmaktadır. Saçlar uygun kesim ve bakım yapılmaktadır. Ayrıca kilo sorunu yaşayanlar için bazı küçük operasyonlar yapılarak, daha fit bir görünüm kazanması sağlanmaktadır. Ayrıca kişilere kendi bedenlerine uygun kıyafetler konusunda bilgiler verilmekte, böylece bundan sonraki yaşantılarında doğru giyim tarzı ile daha hoş görünüm kazanılmasına olanak tanınmaktadır.

Hayalimdeki Değişim Başvuru ve İletişim Numarası: 0(212) 304 88 88

Program Hakkında Merak Ettiğiniz Soruların Yanıtları

Ne zaman yayınlanıyor?

Programı takip edenler zaten biliyordur muhakkak ancak programı takip etmeyen ve programı izlemek isteyen kişiler için tekrardan hatırlatalım. Bu programı her hafta cumartesi günleri saat 09.45 de TV8 kanalında izleyebilirsiniz.

Programın sunucusu kimdir?

En çok merak edilen konulardan bir tanesi bu programı kimin sunduğu ve sunucuya nasıl ulaşacaklarını bilmedikleridir. Programın resmi bir sunucusu bulunmamaktadır. Dış ses diye tabi edilen bir program formatı vardır. Dış ses her zaman yorumlarını, eleştirilerini ve beğenmelerini çekinmeden söyler.

Programa başvuru yapmak ücretlimi?

Hayatına değişim arayanlar, sihirli bir dokunuş isteyenler bu programa ücretsiz şekilde başvuru yapabilmektedir. Tek yapmanız gereken sayfamızdaki başvuru formunu doldurmak veya iletişim numarasını aramak.

Başvuru koşulları nelerdir?

Programa başvuru formunu doldururken sizlere başvuru koşullarını sunmaktadır. Böylelikle size yeni bir başvuru koşulu sunulmaz. Yapacağınız değişiklikleri bu koşullar ile kabul etmiş ve onaylamış sayılırsınız.

Program ile ilgili Görseller

4 Aralık 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?