İlker Karagöz ile Çalar Saat İletişim Numarası

Fox TV Çalar Saat haftasonu programını sunan İlker Karagöz'ün programına sayfamızdaki iletişim numaralarından yayına katılabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan çalar saat programına yorumlarınızı iletebilir yada sorularınızı sorabilirsiniz.
fox calar saat

Hafta sonları sunmuş olduğu kaliteli habercilikle sabah saatlerinde izleyicilerle buluşmaktadır. Hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri saat 08.00’ de programı sunmaya başlayan sunucu ülkemizdeki en güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmektedir. İlker Karagöz 1980 tarihinde Muş şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Sunucu Ankara Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. İlker Karagöz iletişim numarası sıklıkla merak edilmektedir.

Etkili iletişim becerilerini iyi kullanan sunucu kaliteli diksiyonuyla adeta programında farkını ortaya koymaktadır. Çalar saat programı hafta sonlarının en çok izlenen haber programlarından birisidir. İlker Karagöz iletişim numarası üzerinden vatandaşlarla iletişim kurarak vatandaşların sorunlarını, mağduriyetlerini basına taşımaktadır. FOX TV’nin sevilen sabah haber programı İlker Karagöz’ün sunduğu program, hafta sonlarında izleyiciyi ekran karşısına çekebilen bir yapım olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu durum haber programına ulaşmayı isteyenlerin sayısının da artış göstermesini mümkün kılmaktadır.

İlker Karagöz iletişim numarası 0 212 414 90 00 telefon numarası‘ndan İlker Karagöz ile iletişim bağlantısı kurabilirsiniz

FOX TV Çalar Saat Telefon Numarası

Günümüzde televizyon haber platformunda adından en sık söz ettiren kanallardan birisi de FOX TV oluşturmaktadır. Hafta sonlarının vazgeçilmez haber programı olan İlker Karagöz’ün sunduğu en kaliteli, en dürüst televizyon haberciliğini seyircilerine sunmaktadır. FOX TV sabah haber kuşağının iddialı yapımı olarak karşımıza çıkan Çalar Saat, gündeme dair haberlerin konu olarak işlendiği bir program olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan haber programının hafta sonu da devam etmektedir.

Kanal her geçen gün iletişim alanında kendisini geliştirerek, uluslararası iletişim kalitesi standartlarında hizmet vermektedir. Telefon numarasını arayarak, çalar saat programına rahatlıkla bağlanabilirsiniz. FOX TV iletişim hizmetleri oldukça hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Çağrı merkezi platformu sizleri 1 dakikadan az bir süre içerisinde çalar saat programına bağlayacaklardır. En güncel haberleri bulabileceğiniz Çalar Saat programı; son zamanların iddialı yapımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Telefon numarası: 0212 414 90 00

FOX TV Çalar Saat Whatsapp Numarası

İlker Karagöz birçok alanda muhabir olarak görev yapmış bir kişidir. Stajını 2001 yılında ATV kanalında yapmıştır. Cumhurbaşkanlığı ve parlamento binalarında muhabirlik olarak görev yapmıştır. Son yıllarda sunuculuk hayatına FOX TV kanalında haber ajansında devam ettirmektedir.

Sorunlarınızı, sorularınızı, mağduriyetlerinizi numara üzerine programa iletebilirsiniz. FOX TV whatsapp numarası vatandaşlara 7/24 kalite iletişim desteği vermektedir. Sizleri programa bağlayan kişiler işinin ehli ilgili bölümlerin üniversite fakültelerinden mezun olmuş tahsil sahibi kişilerdir. Çalar saat programı gelişmiş hizmet kalitesiyle, seyirci odaklı program yapısıyla son günlerde reyting sıralamasında hafta sonları yukarı doğrultuda artışlar göstermektedir.

Whatsapp numarası 0212 414 90 00 numaralarından oluşmaktadır.

FOX TV Çalar Saat Programı ile Sık Sorulanlar

Çalar Saat Haftasonu İhbar Hattı nedir?

Haftasonu en çok izlenen haber programına sayfamızdaki telefon numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz.

İlker Karagöz’ün İnstagram ve Twitter adresi nedir?

Hafta sonlarının en iyi haber programını sunan İlker Karagöz’ün twitter adresi @karagozilker olmakla beraber dilerseniz instagram üzerinden @ilkerkaragozfox adresinden iletişim kurabilirsiniz.

İlker Karagöz ile ilgili görseller

4 Aralık 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?