Kim Milyoner Olmak İster Başvuru İletişim Numarası İletişim

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılıp sizde şansınızı denemek ister misiniz? Kim milyoner ister başvuru iletişim numarası sayfamızda yer almakta. Bilginize güveniyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim kurup ilgili formu doldurmak.
kim milyoner olmak ister basvuru yap

Ekranların en uzun süren televizyon programlarının başında gelen Kim Milyoner Olmak İster programı kişilerin çeşitli sorulara verdiği yanıtlar ile yükselen ödül temalı bir program olmaktadır. Programa katılmak için kişilerin öncelikli olarak gerekli formu doldurması için katılımcı iletişim birimi ile görüşmesi gerekmektedir. Kim Milyoner Olmak İster başvuru iletişim numarası üzerinden de program hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olmaktadır.

Programa başvurmak için numarayı aradığınızda yetkililer sizler ile ilgili çeşitli sorular sorabilmektedir. Bu soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda ise sizlerin de program için başvurusu tamamlanmış olacaktır. Bu işlemlerin ardından kişiler programa katılmak için gerekli olan sıranın gelmesini beklemektedir. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılım göstermek isteyenler, gayet doğal olarak bu yarışmaya nasıl katılacaklarını merak etmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru iletişim numarası 0553 043 43 43 olmakta ve dileyen herkes bu numara üzerinden programa başvurabilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları

Programa başvururken çeşitli bilgilerinizi program yetkilileri ile paylaşmanız gerekmektedir. Bu kapsamda her programda olduğu gibi Kim Milyoner Olmak İster programı için de çeşitli başvuru şartları söz konusudur. Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları açısından en kritik şart yaş şartı olmaktadır. Programa katılmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra yarışmak isteyen kişilere konuştuğu diller, yarışmada kazandığı para ile ne yapmak istediği, en beğendiği üç kitap ve en beğendiği üç film gibi çeşitli sorular sorulmaktadır. Bu sorulara göre yarışmacılar belirli bir sıraya alınır.

Sonuç işlemlerinde ise yarışmacılara sıra geldiğinde iletişime geçilerek program ile ilgili detaylar verilmektedir. Sizler de en pratik şekilde program için başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları söz konusu olduğu zaman esasında karşımıza çok sayıda farklı kriter çıkmaz. Bundan dolayı yarışmaya oldukça pratik bir şekilde başvuru yapmak da mümkündür.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru iletişim numarası: 0553 043 43 43

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu: https://www.atv.com.tr/milyoner/form

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp

Programa katılmak için kişilerin başvuracağı çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların son dönemde en çok kullanılanı ise Whatsapp üzerinden başvuru olmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp numarası üzerinden yarışma programına ulaşmanız mümkün olmaktadır.Bu numarayı rehberinize kaydettikten sonra Whatsapp üzerinden kayıt ile ilgili olarak video çekip gönderebilirsiniz. Video kaydında kişisel bilgilerinizi, eğitim durumunuzu ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak iletmelisiniz.

Aynı zamanda çocuğunuzun olup olmadığı, medeni durumunuz, mesleğiniz, okuduğunuz dergi ve gazeteler, beğendiğiniz kitap ve filmler gibi çeşitli sorulara da bu video kaydında mutlaka yer vermeniz gerekmektedir. Bu sayede sizlerin de program başvuru kaydı tamamlanmış olacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp iletişim hattı da 0543 043 43 43 olmaktadır.

28 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?