Show Haber İletişim Numarası ve İhbar Hattı

Show Haber iletişim numarası ile, ihbar niteliği taşıyan videolarınızı gönderebilir ve Show Ana Haber'de yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Show Haber Whatsapp Numarası ile iletişim kurup öneri ve şikayetlerinizi hemen iletebilirsiniz.
show haber iletisim

Kanallar arasında sunmuş olduğu gelişmiş habercilikle, yılların kaliteli hizmetiyle Show haber televizyon platformunda güneş gibi parlamaktadır. Show haber güvenilir habercilik yapısıyla, gelişmiş iletişim ağıyla diğer kanallardan ayrılmaktadır. Show haber reyting platformunda birçok haber programından en ön sırada yer almaktadır. Hafta içi her gün akşam saatlerine doğru izleyicilerine 1 saatlik haber hizmeti vermektedir. Türkiye’nin ilk özel televizyonları arasında yer alan Show TV tarafsız habercilik anlayışı ile izleyicilerine haberleri sunmaktadır. Bu haberler gün içerisinde yaşanan olayların bir derlemesi şeklinde hazırlanarak sunulmaktadır. Show haber iletişim numarası üzerinden haberler buradaki haber merkezine ulaştırılabilir.

Show haber iletişim numarası üzerinden haber ihbarında bulunabilirsiniz. Uzman spikerleriyle, kaliteli iletişim becerilerine sahip sunucularıyla alanında en iddialı haber programını yapmaktadır. Show haber yayın hayatına uzun yıllardır devam eden bir kanaldır. Kanal gelişmiş ulaşım sistemleriyle her bölgede habercilik hizmeti verebilmektedir. Canlı kamera bağlantısıyla en sıcak bölgelerde haber yapma olanaklarını da sizlere televizyonlardan ulaştırmaktadır.

Show haber iletişim numarası:  0212 313 60 00

Show Haber Whatsapp Numarası

Show haber whatpsapp ihbar hattı haftanın her günü 7/24 sizlere kaliteli iletişim hizmeti sunmaktadır. Whatsapp ihbar hattı aracılığıyla videolarınızı Show habere yollayabilirsiniz. Show Haber uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren bir kanaldır. 1 Mart 1991 tarihinde kanal kurulmuştur.

Bu yazımızda; Show Haber İhbar Hattı, Show Haber Whatsapp, Show Haber İletişim Numarası, Show Haber, İletişim, İletişim Numarası, Telefon Numarası, Whatsapp Numarası, İhbar Hattı gibi kelimeler kullanılmıştır.

Show habere her türlü haber oluşturacak olayı ihbar ederek, görsel materyallerle haberinizi, ihbarınızı destekleyebilirsiniz. Bunun için Show haber whatsapp numarası üzerinden dönüş yapabilirsiniz. Show haber ülkemizde köklü medya platformlarından birisidir. En güncel, en iyi çözünürlüklü haberleri yapan kanalların başında gelmektedir. Show haber son yıllarda gelişmiş habercilik faaliyetleriyle izlenme oranlarını arttırarak kendisini Türkiye’deki televizyon haberciliği konusunda tamamen kanıtlamıştır.

Show haber whatsapp numarası: 0536 266 90 00

Show Haber Dilara Gönder Telefon Numarası

Son zamanlarda Show Haber’i Dilara Gönder sunmaktadır. Show haber Dilara Gönder telefon numarası üzerinden Gönder’e ulaşabilir ve haber değeri olan olayları bildirebilirsiniz. Böylece haber ekibi tarafından gönderdiğiniz haberin araştırması yapılacaktır. Dilara Gönder haber sunuculuğu alanında gazeteci kimliğiyle, araştırmacı özelliğiyle ön plana çıkan tecrübeli bir sunucudur. Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya doğumlu bir sunucudur. Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünü bitirmiştir. Dilara Gönder hafta içi her gün Show haber programında sizlere akşam saatlerinde sunuculuk hizmeti sunmaktadır. Show haber 28 yılı aşkın bir süredir yayın hayatına kesintisiz devam eden sayılı kanallardan birisidir.

Dünyanın farklı bölgelerindeki olayları da haber akışı içerisinde siz değerli izleyicilerine Dilara Gönder aracılığıyla sunmaktadır. Dilara Gönder etkili üslubuyla, iğneleyici eleştirel diliyle son yılların en fazla ilgi çeken, övülen sunucularından bir tanesini oluşturmaktadır.

Show haber Dilara Gönder telefon numarası:  0212 313 60 60

20 Eylül 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?