Fulya ile Umudun Olsun İletişim Numarası

Fulya ile Umudun Olsun İletişim Numarası ile Fulya Öztürk'ün sunmuş olduğu programa katılabilir veya ihbar hattı ile ihbarda bulunabilirsiniz. Foz TV'nin en çok takip edilen programına katılmak için sayfamızdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.
fulya ile umudun olsun

Fulya ile Umudun olsun programı, Fulya Öztürk tarafından planlanan ve geliştirilen umudun olsun programı birçok seyircinin son günlerde ilgisini çekmektedir. Fulya Öztürk 1981 yılında Adana şehrinde doğmuştur. Lise hayatına kadar olan eğitim hayatını Adana’da tamamlamıştır. İlk stajını STAR TV’de yapmıştır. Fulya Öztürk uzun yıllardır sunuculuk alanında deneyimli bir kişi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Deprem, savaş, konularında haber sunuculuğuyla tanıdığım Fulya Öztürk yeni programıyla reytinglerde yakın zamanda üst sıralara tırmanacaktır. Fulya ile Umudun Olsun iletişim numarası gayet doğal olarak son zamanlarda etkili bir düzeyde merak edilmektedir. Çünkü programla iletişimde bulunmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Programın asıl hedefi ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatarak onların sorunlarını gidermektedir. Derdi olan kişilerin dertlerini çözmeye çalışarak yardım elini program herkese uzatmaktadır. Programın son derece güçlü bir çağrı merkezi hizmeti bulunmaktadır. Personeller 7/24 program sonrasında dahil kişilere hizmet vermektedir. Fulya Öztürk kısa bir süre içerisinde geniş bir kitleye seslenmek noktasında oldukça başarılı olmuş yapım hakkında telefon numaraları da merak edilmektedir.

Fulya ile umudun olsun iletişim numarası 0212 414 90 00 adlı telefon sayılarını tuşlayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz

Fulya İle Umudun Olsun Telefon Numarası

Fulya ile umudun olsun programı FOX TV üzerinden yayın hayatını sürdürmektedir. Program hafta içi her gün saat 16.00’da canlı olarak FOX TV ekranlarından hizmet vermektedir. Programa izleyicilerin canlı katılım hakkı bulunmaktadır.  Fulya Öztürk son derece etkili bir programla adından son yıllarda sıkça söz ettirmektedir.

Bu yazımızda; Fulya ile Umudun Olsun İhbar Hattı, Fulya ile Umudun Olsun Whatsapp Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Program son zamanlarda oldukça yoğun ilgi görmektedir. Bunun sebebi Fulya Öztürk’ün diksiyonu düzgün konuşma hitap etme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Sunucu seyirciyle bütünleşerek, etkili iletişim becerilerini kullanmaktadır. Seyircilerin Fulya Öztürk’te en çok sevdiği özellik insan canlısı samimi bir program sunucusu olmasından kaynaklamaktadır.

Fulya ile umudun olsun telefon numarası 0212 414 90 00 numarasından kolayca ulaşabilirsiniz

Fulya İle Umudun Olsun Whatsapp Numarası

Umudun olsun programı ilk çıktığı günden beri ilgiyle izlenmektedir. Fulya Öztürk programlarına sorunu, derdi olan kişileri alarak geniş bir program kitlesi sunmaktadır. Fulya Öztürk CNN TÜRK gibi kanallarda da çalışmış bir sunucudur. Fulya Öztürk yakın bir zamanda TEDX konuşmacısı olarak da seçilmiştir.

Programında çalışan çağrı personelleri whatsapp uygulaması üzerinde sizlerin tüm sorularınızı yanıtlamaktadırlar. Whatsapp üzerinden kuracağınız iletişim imkanıyla canlı yayına bağlanma talebinde bulunabilirsiniz. Program sizi hızlı bir şekilde canlı yayına bağlayacaktır. Canlı yayına bağlandığınızda veya whatsapp uygulamasından programla mesajlaştığınızda tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır.  Fulya Öztürk etkili iletişim destek ağı ile seyircilerinin takdirini toplayarak programcılık sektöründe önemli bir yer edinmektedir.

Fulya ile umudun olsun whatsapp numarası 0536 451 95 64 rakamlarını telefonunuza tuşlayarak whatsapp uygulaması üzerinde iletişim kurabilirsiniz.

25 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?