Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile Bu Sabah İletişim Numarası

Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile Bu Sabah İletişim Numarası ile Murat Güloğlu'na iletmek istediğiniz ve ihbarda bulunmak istediğiniz ne varsa telefon edebilirsiniz. Murat Güloğlu ve Ebru Akel programına ihbarda bulunmak için dilerseniz whatsapp numarasınıda kullanabilirsiniz.
murat guloglu ebru akel

Murat Güloğlu ile Ebru Akel deneyimli sunuculardan birisidir.  İkili son günlerde sunmuş olduğu bu sabah programıyla birlikte televizyon severlerin oldukça ilgisini üzerlerine toplamayı başarmışlardı. Gerçek hayat hikayelerinden kesitlerle programda içerik oluşturan ikili kaliteleriyle programlarının ön plana çıkmasına vesile olmaktadırlar. Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile Bu Sabah iletişim numarası her zaman merak edilen numaralar arasında yer almaktadır.

Program hafta içi her gün sabah saat 08.00 saatlerine canlı yayın başlamaktadır. İki deneyimli sunucu kaliteli iletişim becerilerini etkili kullanarak seyircilere en güzide şekilde hitap etmektedirler. Bu sabah programı halkın içerisine inerek halkın görüşlerini program vasıtasıyla basına yansıtmaktadır. Programdaki içerikler gündelik haberlerden oluşmaktadır. Halka hitap edici özelliği bulunan program farklı anket sorularıyla izleyicilerinin ilgisini çekmektedir.

Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile bu sabah iletişim numarası 0212 313 60 00 numarasını arayarak programa ulaşabilirsiniz

Murat Güloğlu İletişim ve Whatsapp Numarası

Murat Güloğlu yılların vermiş olduğu sunuculuk deneyimiyle televizyon severlerin ilgi odağı olmaktadır. Sunucu son yıllarda oldukça başarılı program yapıtlarına imza atmıştır.6 Nisan 1976 tarihinde Sivas şehrinde doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirmiştir.Sunucu son günlerde çalar saat programıyla ön plana çıkmıştır.

Murat Güloğlu araştırmacı gazeteci kimliği ile izleyicilerine en kaliteli içeriklerde yazıları, haberleri ulaştırmaktadır. Sunucu programlarında iletişim hattını son derece aktif bir şekilde kullanarak, birçok kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Murat Güloğlu son yıllarda yapmış olduğu kaliteli içeriklerle profesyonelliğini kanıtlamış bir sunucudur.

Murat Güloğlu iletişim ve whatsapp numarası 0212 414 90 00 kanal numarasından ulaşarak Murat Güloğlu’nun sunmuş olduğu programlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda; Murat Güloğlu, Murat Güloğlu İletişim, Murat Güloğlu Telefon Numarası, Murat Güloğlu Whatsapp Hattı, Ebru Akel İletişim, Ebru Akel Telefon Numarası, Ebru Akel Whatsapp Hattı, İletişim, İletişim Numarası, Telefon Numarası, Whatsapp Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır

Ebru Akel İletişim ve Whatsapp İhbar

Ebru Akel çeşitli evlilik programlarının sunuculuğunu yaparak televizyon dünyasında adından bahsettiren bir sunucu haline gelmiştir. İzmir doğumlu olan sunucu 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olmuştur. Birçok alanda bale ve piyano eğitimi almıştır.

Sunucu whatsapp uygulamasını son derece yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Whatsapp uygulaması üzerinden rahatlıkla programa canlı olarak bağlanabilirsiniz. Ebru Akel’in programlarında çalışan çağrı merkezi danışmanları alanında son derece uzman, iletişim becerileri yüksek eğitimli kişilerdir. Ebru Akel son yıllarda yapmış olduğu programlarla sunuculuk kalitesini televizyon platformunda kanıtlamış bir sunucudur.

Sunucu uzun yıllardır televizyon sektöründe program yapımcılığı ve sunuculuğu görevini üstlenmektedir. Whatsapp uygulamasının hayatımıza girmesiyle birlikte programlar daha fazla izleyiciye hitap edecek duruma gelmişlerdir. Böylece Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile Bu Sabah programına olan ilgi de günden güne artış göstermektedir. Esasında bu durumun oluşmasında Ebru Akel’in magazin dünyasındaki etkisi de önemli bir rol oynamaktadır.

Ebru Akel iletişim ve whatsapp ihbar 0549 387 58 58 hatlı numara üzerinde Ebru Akel’in programlarına katılabilirsiniz

Murat Güloğlu ve Ebru Akel Resimleri

21 Eylül 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?