Aileler Yarışıyor Başvuru İletişim Numarası

Aileler Yarışıyor başvuru ve iletişim numarası ile dilerseniz programa başvuru yapabilir ve eğlenceli programa katılmak için başvuru formunuzu gönderebilirsiniz. Aileler yarışıyor programında eğlenceli dakikalar geçirerek hem eğlenebilir hemde büyük ödülü kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
aileler yarisiyor

Ekranların sevilen yarışması Aileler Yarışıyor, yeni nesil yayıncılık anlayışına sahip 360 ekranlarında yeniden başladı. Hafta İçi hergün 10.000 Türk Lirası veren yarışma için başvuru şartları da merak ediliyor. Aileler Yarışıyor başvuru iletişim numarası yerine başvuru formu kabul ediyor. Başvuru formu 360 TV’nin resmi internet sayfasında yer almaktadır. Başvurular, yoğunluğa göre değerlendirilip hemen geri dönüş sağlanmaktadır. Aileniz ile birlikte yarışarak eğlenceli bir şekilde para kazanmak için Aileler Yarışıyor başvuru formunu hemen web sitesinden doldurabilirsiniz.

Televizyonların sevilen yarışması Aileler Yarışıyor, Asuman Krause’nin eğlenceli sunumu ile ekranlara geri döndü. Ailelerin yarıştığı formatta, hafta içi her gün 10.000 Türk Lirası para ödülünün yanında aynı zamanda sürprizli para ödülü de bulunuyor. Sürprizli cevabı bulan kişi 1000 Türk Lirası para ödülü kazanıyor. Ailelerin karşılıklı olarak rekabet ettiği yarışmadaki sorular ise oldukça basit bir şekilde ele alınıyor. Aileniz ile eğlenceli vakit geçirmek için Aileler Yarışıyor başvuru formunu doldurarak, yarışmaya katılabilirsiniz.

Aileler Yarışıyor başvuru iletişim numarası:  0212 449 30 00

Aileler Yarışıyor Nasıl Başvurulur?

Tam 63 ülkede rekor kıran ekranların sevilen yarışması Aileler Yarışıyor herkes tarafından severek izlenen bir yarışma programıdır. Programa katılmak isteyenler ise Aileler Yarışıyor nasıl başvurulur sorusunun cevabını merak etmektedir. Aileler Yarışıyor yeni nesil yayıncılık anlayışına sahip 360 TV’de yayınlanmaktadır. 360 resmi internet sitesine giriş yaparak, başvuru formunu doldurarak, kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Başvuru şartları için belli bir kriter bulunmamaktadır. Her aile yarışmaya katılarak eğlenceli vakitler geçirebilir bunun yanında 10.000 Türk Lirası para ödülü kazanabilir.

Bu yazımızda; Aileler Yarışıyor İletişim Numarası, Aileler Yarışıyor Başvuru Yap, Aileler Yarışıyor Başvuru Formu, Aileler Yarışıyor, Asuman Krause, Asuman Krause İletişim, İletişim, Telefon Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkan Aileler Yarışıyor kısa süre içerisinde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış bir yarışmadır. Bu durumun doğal sonucu olarak yarışmaya katılanların sayısı da her geçen gün itibariyle artış göstermektedir. Son zamanlarda Aileler Yarışıyor nasıl başvurulur? Tarzındaki soruların da sayısında ciddi oranda artış göstermektedir. Esasında yarışmaya katılmak için 360 TV kanalının internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak yeterli olmaktadır.

Aileler Yarışıyor başvuru iletişim numarası:  0212 449 30 00

Aileler Yarışıyor Asuman Krause Başvuru

Başarılı yarışmalara ve yapımlara imza atmış Asuman Krause bu sefer Aileler Yarışıyor programı ile ekranlara geri döndü. Başarılı sunucu, eğlenceli sunumu ile birlikte 360 TV’de Aileler Yarışıyor programını sunmaktadır. Aileler Yarışıyor Asuman Krause başvuru için resmi internet sayfasından başvuru formunun doldurulması gerekiyor. 360 ekranlarında yayınlanan program Türkiye’nin her yerinden aileleri ağırlıyor.

Program hafta içi her gün 21:00’da yayınlanıyor. 10.000 Türk Lirası para ödülü olan yarışma da hem eğlenip hem kazanmak için hemen resmi sayfadan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Böylece yarışmaya katılmak konusunda önemli bir kazanıma sahip olabilirsiniz!

Aileler Yarışıyor başvuru iletişim numarası:  0212 449 30 00

30 Eylül 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?