Bir Şansım Olsa Başvuru İletişim Numarası

Bir Şansım Olsa Başvuru İletişim Numarası ile Show TV'nin en çok izlenen programına katılarak sizinde artık bir şansınız olabilir. Bir şansım olsa programına katılmak ve bilgi almak için telefon numarası sayfamızda yer almaktadır.
bir sansim olsa iletisim

Show TV’nin en çok izlenen programlarından birisi olan bir şansım olsa programı son günlerde yoğun ilgi görmektedir. Program kanallar arasında son günlerde oldukça yüksek düzeyde izlenmektedir. Birbiriyle küsen insanları barıştırmak için kanalda yayınlanan program kişilerin duygusal boyutuna hitap eden bir programdır. Bir Şansım Olsa başvuru iletişim numarası her zaman merak edilmektedir.

Bir şansım olsa programı hafta sonu iki gün Show TV üzerinden yayınlanmaktadır. Programının sunuculuk hizmetini uzun yılların deneyimli sunucusu Ayşegül Günay yapmaktadır. Program hafta sonları öğlen 13.00 ‘da yayınlanmaktadır. Bir Şansım Olsa başvurusu konusunda yoğun bir talebin bulunduğu bilinmektedir. Programa katılmak için Show TV kanalıyla ya da programın yapımcısı olan ajansla iletişime geçmek en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Programa katılabilmeniz için numara üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru işlemi sırasında gelişmiş çağrı merkezi elemanları sizlere bazı sorularak sorarak başvurunuz tamamlamaktadırlar. Başvuru esnasında vereceğinizin bilgiler mutlaka doğru olmalıdır. Program sizlerin başvurusunu tamamlamak amacıyla kişisel bilgilerinizi talep ederek, hikayenizden bahsetmenize talep eder.

Bir Şansım Olsa başvuru iletişim numarası 0544 830 36 28 numarasından ulaşabilirsiniz

Bir Şansım Olsa Telefon Numarası

Programın gelişmiş bir iletişim hizmet birimi mevcuttur. Bir şansım olsa adlı programın sunuculuğunu Ayşegül Günay üstlenmektedir. Ayşegül Günay uzun yıllardır sunuculuk hayatında yakından tanıdığımız kişilerden biridir. Eskişehir doğumlu olan sunucu 1969 tarihinde doğmuştur. Tiyatro alanında birçok eğitim alarak kendisini kanıtlamıştır. Program son günler oldukça etkili reyting puanlarıyla dikkat çekmektedir.

Bu yazımızda; Bir Şansım Olsa, Bir Şansım Olsa Başvuru, Bir Şansım Olsa İletişim Numarası, Bir Şansım Olsa Telefon Numarası, Bir Şansım Olsa Nasıl Katılabilirim, Telefon Numarası, İletişim Numarası, Whatsapp Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Programın bu başarısında elbette ki Ayşegül Günay’ın payı oldukça büyüktür. Samimi, etkili sunucu kimliğiyle izleyicilerine samimi, güvenilir, sıcak bir program ortamı sunmaktadır.  Programın üst düzey iletişim ağı bulunmaktadır. İzleyicilerin canlı yayına katılabilmeleri için sorunsuz iletişim kalitesini sizlere sunmaktadır.

Bir Şansım Olsa telefon numarası 0544 830 36 28 numaralarından oluşmaktadır

Bir Şansım Olsa Başvuru Formu

Programa başvuru yapmak oldukça hızlı ve kolaydır. Başvuru formunu Show TV resmi sitesi üzerinden formu doldurarak başvuru işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapabilmenin bir diğer yolu da programın telefon numarasını aramaktır. Başvuru yapabilmeniz mutlaka doğru bilgileri vermeniz gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin programa başvuru yapabilmeleri mümkün değildir.

Program 18 yaş üstü kişilere hitap eden bir programdır. Program ikinci bir şansı hak eden kişilere hitap eden bir yapıdadır. Başvuru formunda sizden ad ve soyadı bilgileri istenmektedir. Güncel olarak kullandığınız telefon numarası ve e-posta adresinizin de forma girilmesi istenmektedir. Bu işlemlerden sonra hikayenizi forma kısaca bahsetmeniz gerekir. Adres bilgilerinizi de form doldurmanızı ister. Form işlemi doldurulduktan sonra başvurunuz tamamlanır. Kısa bir süre sonra programdan aranarak, canlı yayına çağrılırsınız.

Bir Şansım Olsa başvuru formu doldurmak için telefondan 0544 840 36 28 numarasını da arayabilirsiniz.

2 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?