Beyaz TV İletişim Numarası

Beyaz TV İletişim Numarası ile dilerseniz Beyaz TV programları hakkında bilgi alabilir yada şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Beyaz Futbol'a mesaj atabilir yada whatsapp ile mesaj bırakabilirsiniz.
beyaz tv iletisim numarasi

SES TV kanalının devamı olan Beyaz TV SD yayın yapma hakkına sahip olan bir TV kanalıdır. Beyaz TV kanalının genel koordinatörlük görevini Eski Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı olan Melih Gökçek’in oğlu yapmaktadır.  Osman Gökçek koordinatörlüğünde yaygın yapan Beyaz TV; haber programlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bu durum Beyaz TV iletişim numarası konusunu da gündeme getirmektedir.

Son zamanlarda çok fazla izlenen televizyon kanallarından bir tanesi Beyaz TV’dir. Gün içerisinde birçok televizyon programını izleyicilerine sunar. Örneğin her gün sabaha “o da burada” ismi ile Nesibe Erdoğmuşun sunduğu program ile başlangıç yapılır. Bu programda bir çok konu konuşulur. Örneğin sağlık, astroloji, güzellik ve daha birçok konu programda tartışılır. Sabah 8: 00’da başlayan bu program Özellikle erken kalkan ev hanımlarının ilgi ile izlediği bir programdır. Hatta ev hanımları bu konularda bilgilerini ve fikirlerini paylaşmak adına program ile iletişim kurabilmektedir. Bu bireyler programa bağlanmak adına kanalın iletişim numarasını araştırılar.

0312 333 33 00 numarası Beyaz tv iletişim numarası olarak bilinmektedir. 

Beyaz TV Whatsapp İhbar

Beyaz TV yayın akışında haber programı da mevcuttur. Güncel haberleri bünyesinde barındıran bu program birçok birey tarafından izlenmektedir. Tarafsız bir tavır sergileyen bu program bireylerin taktirini kazanmaktadır. Hafta içerisinde her gün Dinç Tuncel’in sunumu ile ekranlarda olan haber programı saat 18.30 da başlamaktadır. Bu programa ihbar yapmak isteyen bireyler de olabilir. Bu özelliği ile program bünyesinde ancak güncel haberleri barındırır.

Bu yazımızda; Beyaz TV Telefon Numarası, Beyaz Futbol İletişim, Beyaz TV Telefon Numarası, Beyaz TV İhbar Hattı, Beyaz TV, Beyaz TV Şikayet Hattı gibi kelimeler kullanılmıştır.

Özellikle son zamanlara Beyaz TV kanalının ihbar hattını etkili bir seviyede ilgi gördüğü bilinmektedir. Bu durum gayet doğal olarak Beyaz TV ihbar hattının telefon numarasının kaç olduğu sorusunu da beraberinde getirmektedir.

Beyaz Tv whatsapp ihbar hattı numarası 0 549 366 06 06 şeklindedir. 

Beyaz Tv Telefon Numarası

Gün içerisinde birçok programa ev sahipliği yapan Beyaz tv bireylerin sıklıkla izlediği kanallardan bir tanesidir. Ayrıca geç saatlerde film izlemek isteyen bireyler de bu kanalı ziyaret edebilirler. Ayrıca bu kanal eski dizilere de ev sahipliği yapmaktadır. Kanalda her sabah namazı vaktinde yani 05.30 saatlerinde Kur’an okunmaktadır. Eskilerin en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Kurtlar Vadisi dizisi de hafta içi her gün saat 16.30 da başlamaktadır.

Bireyler fikir ve düşüncelerini belirtmek istediklerinde Beyaz tv telefon numarası olan 0312 333 33 00 numarasını arayabilir ve görüşlerini bildirebilirler. Bununla birlikte programlardan bir tanesi ile ilgili sorun olduğunda da bu numaradan kanal yetkililerine ulaşılabilmektedir. Bunun yanı sıra bazen programlarda seyircilerin fikirlerine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumlarda da bireyler programa ulaşmak adına bu numarayı arayabilirler. Eğer ki telefonlarında arayacak ücretleri yok ise numarayı çaldırıp bırakabilirler.

Beyaz tv telefon numarası: 0312 333 33 00

25 Ekim 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?