Acun Medya İletişim Numarası ve Yardım Hattı

Acun Medya iletişim numarası ile Acun ILICALI'ya problemlerinizi, öneri ve şikayetlerinizi ulaştırıp yardım isteyebilirsiniz. Acun ILICALI İletişim Numarası ile sizlerde Acun ILICALI ile hemen iletişim kurabilir dilerseniz Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.
acun ilicali iletisim numarasi

Ülkemizde önemli işler ile adını pek çok kez duyduğumuz değerli değerli insan, 29 Mayıs 1969 doğumludur. 4 çocuk babası olmakla birlikte aslen Erzurumlu olan Türk girişimci aynı zamanda çok önemli işlere imza atan uluslararası iş adamıdır. Özellikle sahibi olduğu birden çok kanal sayesinde daha fazla güçlenerek adını tüm dünyaya duyurmuştur. Şöhret olmadan önce sunuculuk yapmış, şimdilerde ise başarılı bir yapımcıdır.

Tv8, Tv8,5 ve gibi TV Medyalarının sahibi aynı zamanda dijital platformda da kanal sahibi olmuştur. Çok fazla ülkede prodüksiyon şirketi bulunan ünlü televizyoncunun adı internet üzerinde çok sık aranmaktadır. Özellikle bu değerli iş insanının iletişim numarası çok fazla insan tarafından merak konusu olmuştur.

Acun Medya İletişim Numarası: 0212 324 88 56

Acun ILICALI Telefon Numarası

Bu önemli iş adamı sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da adını herkese duyurmuştur. Özellikle yurtdışında yaptığı yarışmalar, önemli ülkelerce izlenme rekorları dahi kırmıştır. Ünlü iş adamı, sadece iş konusunda değil; yaptığı yardımlarla da çok fazla gündem konusu olmaktadır. Sadece bireysel yardımlar yapmakla kalmayıp; aynı zamanda ülke geneli yardım kampanyaları dahi başlatmaktadır. Ayrıca iddialı yarışma programlarına imzasını atan ünlü iş insanı, bu durumun doğal sonucu olarak izleyicilere hitap etmek noktasında başarılı projelerin de içerisinde yer almaktadır.

Ünlü ve başarılı iş adamının yaptığı yardım kampanyalarına çevresindeki önemli isimler de büyük bağışlar yapmaktadır. Bundan dolayı Acun Ilıcalı’nın başlattığı yardım kampanyalarının önemi daha da artmaktadır. Bu nedenle Acun ILICALI yardım telefon numarası internet üzerinde en çok aranan bilgilerden biridir. Bu sayede pek çok kişi ve topluluğa umut kaynağı olmuştur. Ülkemizde çok sayıda başarılı yapıma imzasını atan Acun Ilıcalı iddialı yarışmalarıyla gündeme gelmektedir.

Acun Ilıcalı Yardım Telefon Numarası: 0212 324 88 56

Acun ILICALI Whatsapp Numarası

Ülkemizin önemli iş insanlarından biri olan sayın Ilıcalı yaptığı yarışma programlarıyla her zaman gündem olmuştur. Son dönemlerde de dijital platforma ayak uydurup EXXEN adıyla çıkardığı sanal kanal, sıkça konuşulan programlarla damga vurmaktadır. Bu nedenle whatsapp numarası hattına her gün binlerce mesaj yağmaktadır. Bu iletişim bilgileri şahsi numaraları değildir. Bu sayede yetkilendirilen kişilerce, hatlara gelen bildirimlere aktif olarak cevaplar verilmektedir.

Sayın Ilıcalı ülkemizde en popüler karakterler arasında yer almaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak ona ait iletişim bilgileri sıklıkla merak edilmektedir. Ilıcalı’dan yardım isteyen ya da yarışma programlarına katılmak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır. Buna istinaden, değerli iş insanı ile iletişime geçmek isteyen çok sayıda insan, bu hatlara yönelmektedir. Gelen her çağrıya oldukça fazla önem verilmektedir. Bu noktada iletişim bilgileri sıklıkla merak edilmektedir.

Acun ILICALI Whatsapp Numarası: 0212 324 88 56

Acun Medya İletişim Bilgileri

TV8 ve Medya firma sahibi olan önemli iş insanına ulaşmak için yukarıdaki telefon numaralarının yanı sıra Levent mh. Hayat sk. No:3 Beşiktaş adresindeki iletişim adresi sayesinde iletişim kurmanızda mümkündür. Firma hakkında öneri, istek ve şikayetlerinizi dilerseniz web sitesinin üzerinden iletişim sayfasındaki form aracılığı ile yapabilirsiniz.

Birebir kendisi ile görüşme imkanınız çok fazla olmasa da firmaya ilettiğiniz formlar değerlendirilir ve bu form aracılığı ile kendilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca değerli iş adamına menajeri aracılığı ile de görüşme sağlayabilirsiniz. Reklam ve tüm tekliflerinizi bu kanal yolu ile yapabilir ve uygun görürse ürün veya hizmetlerinizin reklamlarınızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Değerli iş insanı yaptığı çalışmalarda yakalamış olduğu başarıyı tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak gelmiş, birçok badire atlatmış ve yaşamı boyunca pes etmeden inandığı yolda devam etmiş örnek bir insandır. Yapmış olduğu evliliklerden birbirinden güzel çocukları doğmuş, ailesinin her zaman yanında duran önemli bir şahsiyettir.

EXXEN platformu ile Türkiye’de bir çok fenomen ile anlaşmalar sağlamış, kendi ekibine dahil etmiş ve başarılarını katlayarak bu yolda devam etmektedir. Burada belirtmeden geçemeyeceğim bu platformda yer alan ve severek takip ettiğim Hasan Can Kaya‘nın programına bilet bulmak çok zor bu yazımızıda dikkate alıp bizlere bilet bulmakta yardımcı olurlarsa çok memnun kalırız 🙂 Netflix, Apple, Amazon gibi internet platformları arasında bir Türk platformunu bizlere kazandırdığı için teşekkür ederiz.

Acun ILICALI Resimleri

Acun Ilıcalı Hakkında Merak Edilenler

Acun ILICALI’dan yardım istiyorum nasıl ulaşabilirim?

Türkiye’nin en değerli medya şirketlerinden birinin sahibi olan sayın ILICALI’ya yardım için birçok telefon ve mail gelmektedir. Sizlerde sorunlarınızı ve yardım taleplerinizi dilerseniz sayfamızda yer alan telefon numarası ile iletebilirsiniz.

Acun ILICALI’nın serveti ne kadar?

Sayın Ilıcalı’nın serveti her yıl arttığı biliniyor ancak şuan resmi olmayan rakamlara göre 2021 son çeyreğinde 100 milyon dolar gibi bir servetinin olduğunu söyleyebiliriz.

ILICALI’nın twitter ve instagram hesabı varmı?

Bilindiği kadarıyla sosyal medyayı çok sık kullanan ünlü iş adamı twitter başta olmak üzere instagramıda kullanmaktadır. İnstagram hesabını 13 milyon kişi takip etmekte ve @acunilicali kullanıcı adını kullanmaktadır. Aynı şekilde twitter adresini 6 milyona yakın kullanıcı takip etmekte ve yine @acunilicali kullanıcı adı ile platformda yer almaktadır.

19 Eylül 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • Məhəmməd K***

    Selam sayın Acun İlıcalı size Azerbaycanın Baku Başkendindən yazıyorum. Sayın Acun Bey size yazmakla sizden yardım istiyorum. Belirtmek isterim ki, ben askeri alanda yeni ballistik Roket başlığı projesi hazırlamış bulunmaktayım. Proje elektriksel alanda partlamaya sebeb olucakdır. Projenin tamamı hazır vaziyyetde ve projemin dikkata ihtiyacı vardır. Burada bek dikkat etmiyorlar projelere. Ben projeme Sayın Selçuk Bayraktarın dikkat edeceyinden eminim. Size yazmakda asıl maksadım da bana yardım ederek Sayın Bayraktarla iletişime keçmeme yardımcı olmanızdır.Bu iyiliyi bana yaparsanız çok sevinirim. Bana yardım edeceyinize eminim ve mesajıma döneceyinizi bekliyorum. Saygılarımla Muhammed

  • Ahmet so***

    Engelligim çalışamıyorum kalp hastasıyım çok zor durumdayım magdurum çocugum okumakta çok zorluk çekiyorum Allah rızası için yardım edin ne olur